Sølvberget bibliotek og kulturhus

Kontakt- og presseinfo

Kontaktinformasjon til oss som jobber med Kapittel.

Festivalsjef:
Siri Odfjell Risdal, siri@kapittel.no, 481 55 406 

Produsent og frivilligkoordinator:
Mette Falnæs, mette.falnaes@solvberget.no, 954 51 915

Reise/opphold:
Merete Meling Kindingstad, merete.meling.kindingstad@solvberget.no, 957 78 277

Bokmerke:
Maria Sannes Undheim, maria.sannes.undheim@solvberget.no, 977 57 806
Sofie Birgitte Andersen, sofie.birgitte.andersen@solvberget.no, 936 56 770

Kapittel film:
Magnus Cappelen, magnus.cappelen@solvberget.no, 936 56 770

Spørsmål om billetter:
Eroll Novaj, eroll.novaj@solvberget.no, 992 94 260

Teknikk:
Steven Grant Bishop, steven.grant.bishop@solvberget.no, 46896785
Helge Risvand, helge.risvand@solvberget.no, 991 69 767
Turid Flanagan, turid.flanagan@solvberget.no, 51912485

Akkreditering og presseansvarlig: 
Dorthe H. Stramrud, dorthe.h.stramrud@solvberget.no, 902 06 908
Karen Haugsgjerd Reme-Stigel, karen.haugsgjerd.reme-stigel@solvberget.no, 415 17 922

Kapittel.no og sosiale medier:
Christian N. Tønnessen, christian.n.tonnessen@solvberget.no, 412 70 875
Karen Haugsgjerd Reme-Stigel, karen.haugsgjerd.reme-stigel@solvberget.no, 415 17 922

Trenger du bilder? 
Foto fra Kapittel 21
Foto fra Kapittel 20

Andre henvendelser:
post@kapittel.no
Postadresse:
Sølvberget bibliotek og kulturhus
Postboks 310
4002 Stavanger

Takk til:
Kapittel er avhengig av sine økonomiske, praktiske og kunstneriske partnere.

Kulturrådet
NFFO
Fritt Ord
Stavanger kommune
Rogaland fylkeskommune
Filmkraft Rogaland

Backstage, BlygeHarry, Blåveis, Bokhuset, Bokmässan i Göteborg, Bøker og Børst, Clarion Collection Hotel Skagen Brygge, Deichmanske bibliotek, Den norske Forleggerforening, Forskningsdagene, Friby Stavanger, Garborgsenteret, ICORN, Kiellandsenteret, Kinokino Kunstsal, Klassekampen, Kritikerlaget, KÅKÅ kverulantkatedralen, Litteraturhuset i Oslo, Jai Hind, Norli Stavanger, Norsk Bibliotekforening Rogaland, Spor 5, Olive Tree, NORLA, Norsk forfattersentrum, Norsk oversetterforening, Norsk PEN Vestlandet, ODEON Stavanger, Randaberg bibliotek, Rogaland forfattarlag, Rogaland kunstsenter, Rogaland Teater, Schizofrenidagene, Sirkus Renaa, Soirée, Solv, Stavanger jazzforum, Stavanger Kammermusikkfestival, Stavanger konserthus, Stavanger kunstmuseum, Stavanger sentrum, Sølvberget Cinematek, Tekstallianse Vestlandet, TOU, Tungenes fyr, Universitetet i Stavanger, Utstein kloster og forlagene Aschehoug, Bonnier, Cappelen Damm, Egmont, Frisk, Gyldendal, Jæren, Kagge, Kolon, Liv, No Comprendo Press, Oktober, Pax, Pelikanen, Pitch, Press, Res Publica, Samlaget, Solum Bokvennen, Spartacus, Tiden, Vigmostad & Bjørke og ÆR.

An unhandled exception has occurred, see browser dev tools for details. Last inn siden på nytt, er du grei 🗙